Maatikanädal alustas 18. märts õp Kristel Mikkor

ERILINE ESMASPÄEV (18.03)

Igal koolipäeval on oma päevaülesanne, mille leiab kooli seinal olevalt ekraanilt ja matemaatikaklasside ustelt. Lahendused (koos lahendaja nime ja klassi tähisega) saab viia Velli Puusti juurde postkasti. Nädala lõpuks selguvad parimad lahendajad.

TANGRAMI TEISIPÄEV (19.03)

4. tunni ajal auditooriumis Loogikamängud 4.-6. klassidele. Igast klassist on võistkonnas 3 õpilast. Kaasa tuleb võtta harilik pliiats ja kustukumm. Selguvad parimad klassid.

4.-9. klassidele kujundite moodustamise mäng matemaatikatundides.

KORRUTAMISE KOLMAPÄEV (20.03)

2. tunni ajal auditooriumis Loogikamängud 7.-9. klassidele. Igast klassist on võistkonnas 3 õpilast. Kaasa tuleb võtta harilik pliiats ja kustukumm. Selguvad parimad klassid.

4.-9. klassidele peastarvutamise võistlus matemaatikatundides.

NUPUTAMISE NELJAPÄEV (21.03)

Esimese ja teise tunni ajal „Känguru“ nuputamisvõistlus 1.-9. klassidele.

RISTSÕNADE REEDE (22.03)

4.-9. klassid lahendavad ristsõnu matemaatikatundides.

Nutikat nädalat!

ERILINE ESMASPÄEV (18.03)

TANGRAMI TEISIPÄEV (19.03)

4.-9. klassidele kujundite moodustamise mäng matemaatikatundides.

KORRUTAMISE KOLMAPÄEV (20.03)

4.-9. klassidele peastarvutamise võistlus matemaatikatundides.

NUPUTAMISE NELJAPÄEV (21.03)

Esimese ja teise tunni ajal „Känguru“ nuputamisvõistlus 1.-9. klassidele.

RISTSÕNADE REEDE (22.03)

4.-9. klassid lahendavad ristsõnu matemaatikatundides.

Nutikat nädalat!