Maleturniir "Tere, Kevad 24" alustas 09. aprill õp Aare Külaots

Maleturniir "Tere, Kevad 24" algas taas ning suuremalt ja uhkemalt kui kunagi varem. Vahva oli näiteks seegi, et pisikesed poisid mängisid üle endast kaks korda vanemad ja pikemad poisid.
5.-9. klasside õpilaste seas tuli esikohale Joonas Jepiselg Paikuselt, teiseks tuli Lukas Perner Vändrast ja kolmandaks Ervin Reponen Sütevaka Gümnaasiumist.
Paikuse Koolist osalesid veel Kaupo Kuusk, Marius Kolk ja Silver Naaber, nooremas rühmas Jakob Sutt ja Mart Vaar. Tore oli, et edukalt osalesid ka meie kooli vilistlased Romet Rebane ja Lene Tinnuri.

Aitäh korraldajatele ja osalejatele!

Revanšivõimalus tuleb kuu aja pärast, siis uus võimalus!

Aitäh korraldajatele ja osalejatele!

Revanšivõimalus tuleb kuu aja pärast, siis uus võimalus!