Playback Show 2024 11. aprill õp Sirje Suurevälja

Paikuse Kooli Playback Show toimus taas. 11. aprillil kell 17.00 täitus kooli aula esinejate ja pealtvaatajatega, et nautida järjekordset Playbacki võistlust. Sel aastal oli teemaks "Aasta, millal ma sündisin." Osalenud klassid (8.abc, 5.b, 5.a, 1.b, 4.b, 1.a, 4.a ja 5.c) pakkusid nii silmailu, muusikalisi elamusi kui ka humoorikaid üllatusi. Kõik etteasted olid väga vahvad. Žürii koosseisus kooli sotsiaalpedagoog Maris Kalmu ning õpetajad Sirje Suurevälja ja Andres Kutser nägid kurja vaeva, et parimatest parimad välja sõeluda. III koha vääriliseks tunnistati 1.b klass looga "Can't Stop the Feeling" (Trolls), II koha pälvis 5.a klass - "Stronger" (Kelly Clarkson) ja I koha saavutas ning ka publiku lemmikuks tunnistati 5.b klass looga "Gangnam Style" (PSY). Eraldi märgiti žürii poolt ära veel silmapaistnud õpilased Elise Vares ja Jesper Pärn, kes tundsid ennast laval tõesti nagu kalad vees. Ürituse viisid läbi 8.a klassi õpilased oma loovtöö raames. Oli vahva õhtupoolik, mis pakkus rõõmu ja lisas energiat uuteks ettevõtmisteks.

Oli vahva õhtupoolik, mis pakkus rõõmu ja lisas energiat uuteks ettevõtmisteks.