Meie kool

ÕPILASESINDUS

Paikuse Kooli aktiivsed noored koonduvad õpilasesindusse, et koos aidata kaasa koolielu probleemide lahendamisele, organiseerida koolisiseseid üritusi ja kujundada oma kooli nägu. Õpilasesinduse tegutsemise eesmärk on kaasa rääkida koolielu korraldamises, muuta tunniväline elu koolis huvitavamaks, abistada kaaslasi kooliprobleemide lahendamisel. Õpilasesinduse tööd toetab ja juhendab ÕE juhendaja.
Õpilasesindusse on võimalus kandideerida igal Paikuse Kooli 6.-9. kl õpilasel. Kandideerimiseks on vajalik esitada avaldus.

Õpilasesindus 2023/2024 õ.-a.

• Jakob Ott 9.a
  • Annabel Ristisaar 9.c
  • Berit Kivila 9.c
  • Laura Kaisa Põder 9.c
  • Loreta Laur 9.c
  • Kätlin Kask 8.a
  • Veera Borissova 8.a
  • Ireena Arak 8.b
  • Delisa Lindret 8.b
  • Triinu Tuuga 8.b
  • Sandra Tamm 8.c
  • Kertu Tõnuri 8.a
  • Kendra Tuisk 7.b
  • Lee Lehe 7.b
  • Eerika Lank 7.c
  • Marelle Vahter 6.a
  • Anete Lemvald 5.a

President Kertu Tõnuri, asepresident Ireena Arak

Lisaks kinnitatud liikmetele on õpilasesindusel üle kooli palju sõpru ja abilisi, kes rõõmuga koolielu ergastamisele kaasa aitavad ja erinevate sündmuste ning ettevõtmiste teostamisel osalevad.
Küsimused, soovitused ja head ideed on oodatud tegevusjuhi Raul Ilbi (raul.ilbi@pk.edu.ee) meilile.

Õpilasesinduse põhimäärus

Õpilasesindus 2023/2024 õ.-a.