Keeltenädal rikastab 13. märts õp Sirje Suurevälja

11.-15. märts – Keeltenädal Paikuse Koolis. Omanäolisi ja tavalistest tunnitegevustest erinevaid ettevõtmisi jagub igasse päeva: fotojaht, ristsõnade lahendamised, Kuldvillak, B-keelte presentatsioonitund, võõrkeeltes suhtlemisvahetunnid, kontsert Slaavi laul, Jelena Vaganova tantsutund ja palju muud. Neljapäev – üleriiklik emakeelepäev ja reedene päev pühendatud ukraina keelele, kui meie koolis toimub projekti Kahe rahvuslille mängud II etapp. Seekord kontserdina, kus ukrainakeelseid laule esitavad Pärnu linna koolide ukrainlastest õpilased.
Nagu kõlab Voltaire tarkusetera: Paljusid keeli osata tähendab ühele lukule paljusid võtmeid omada.