Rahvusvaheline lasteraamatupäev 04. aprill õp Annika Proos

2. aprillil tähistavad Rahvusvaheline Noorsookirjanduse Nõukogu (IBBY) ja selle rahvuslikud sektsioonid üle maailma rahvusvahelist lasteraamatupäeva.

Ka Paikuse Koolis pöörati sel päeval erilist tähelepanu lastekirjandusele. Mõni aeg tagasi käis meil külas lastekirjanik Liis Sein, kes tutvustas ühte toredat Eesti seriaali, mille valmimisele ta oma panuse on andnud.  Seriaali nimeks on "Homme põgeneme". Vaatasime klassiti osakest sellest seriaalist ning õpilastele jäi võimalus kodus seriaali soovi korral edasi vaadata.

Fotode autor õp Tiiu Timberg

Fotode autor õp Tiiu Timberg