Uudised

TV 10 Olümpiastarti kütab põnevust 26. mai õp Reili Kaljund

25. mail toimus TV 10 Olümpiastardi IV etapp Tallinnas Kadrioru staadionil. Võisteldi nii kettaheites, palliviskes kui ka 1000 m jooksus. Kõige kõrgema koha saavutas Paikuse Kooli õpilastest sel korral Karmen Uibo, kes jooksis nooremate tüdrukute 600 m jooksus end poodiumile ning saavutas 3. koha! Karmenil õnnestus ka pallivise, kus ta pääses finaali ning lõppkokkuvõtteks saavutas kaheksanda koha. Emily Elbing võistles esimest korda TV 10 Olümpiasarjas ja viskas end kohe auhinnalisele kohale. Seega nooremate tüdrukute palliviskes oli kaks Paikuse Kooli tüdrukut finaalis! Emily saavutas lõppkokkuvõttes 6. koha.

Devon Järvekülg sai sel korral autasustamisel käia kaks korda. Devon tuli vanemate poiste kettaheites 4. kohale ning auhinnalisele kohale tuli Devon ka palliviskes, kus Devoni lõpptulemus andis talle 5. koha.

Väga tugevaid tulemusi ning olulisi punkte tõid Paikuse Kooli tiimile ka Tomi Järvekülg, Ralf Uustamm, Gerret Sonne, Elli Grethe Virkus, Pert Ilisson ja Lauretta Alliksaar. Tänu väga tugevale etapile pingutasime end koolide arvestuses kolmandalt kohalt nüüd teisele kohale! Vahed esikolmikus on ääretult väikesed ning ootame väga pingsalt finaaletappi, mis toimub sel aastal 13.-14. juuni Jõhvis.