Sügisel 1. klassi õppima asuvate laste vanematele 07. aprill Laura Kosenkranius

Pärnu haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO (arno.parnu.ee) on määratud 2020/2021. õppeaastal 1. klassi minevale lapsele elukohajärgne kool.
Koolikoha kinnitamiseks tuleb vanemal esitada vastuvõtmise taotlus läbi ARNO süsteemi.

Elukohajärgse kooli muutmise taotlusi on vanemal võimalus esitada kuni 10. aprillini. Otsusest antakse vanematele teada hiljemalt 30. aprillil.

Alates 01. maist algab taotluste vastuvõtt kooli õppima asumiseks vanematelt, kelle laps ei ole Pärnu linna elanik.

ARNO 1. klassid

ARNO 1. klassid