Võitmatu rahvastepallivõistkond 04. november õp Reili Kaljund

2. novembril käis Paikuse Kooli 4. ja 5. klasside tüdrukute koondvõistkond Pärnu linna koolide rahvastepalli võistlustel ning saavutas seal I koha! Küllaltki võrdsete võistkondade vahel olid väga tasavägised mängud ning alagrupis saavutasid tüdrukud kohe raskelt teenitud 3 võitu ning poolfinaalis alistasid tüdrukud Kuninga Tänava Põhikooli ja finaalis murdsid Audru Kooli. Võitmatu Paikuse Kooli võistkond tagas esikohaga pääsu Saaremaale, kus toimub novembri lõpus lääne piirkonna rahvastepalli 4.-5. klasside finaal. Meie võistkonnas olid Kelli Tammepõld, Lisette Vahemets, Amelia Veber, Sabrina Peterson, Doris-Ketrin Sillamaa, Emma Jürisoo, Emily Elbing ja Karmen Uibo. Palju õnne tublidele tüdrukutele!