Vabariigi viiendad 10. jaanuar õp Sirje Suurevälja

Paikuse PK noored rahvastepallisõbrad esindasid meie linna pärast Pärnu koolidevahelise turniiri võitu vabariiklikus finaalis ja saavutasid igati kiiduväärse 5. koha.

Kolm võitu tulid kindlalt ja kaks kaotust väga napilt (ühe eluga). Kiitus poistele ja õpetajatele Tarmo Tõnismannile ja Kaisa Jaaksonile. Võistkonda kuulusid: Lukas Ilisson 3.b, Devon Järvekülg 3.b, Oliver Ristisaar 3.b, Kerret Uibomäe 3.a, Jesper Matias Õispuu 3.a, Kennet Erkmann 3.a, Tenar Eensalu 3.c ja Robin Roman 3.c.

õp Sirje Suurevälja

Foto: õp Tarmo Tõnismann