Ülelinnaline üldhariduskoolide kunstikonkurss 2023 21. november õp Monika Vaher

Konkursile laekus kokku 70 kunstitööd ja 13 fotot, mis on selle konkursi absoluutne rekord. Hindamiskomisjon kooseisus: Tiina Kesküla - Pärnu Kunstide Kooli joonistamise õpetaja, sisearhitekt Andres Adamson - Pärnu Kunstide Kooli kompositsiooni ja fotograafia õpetaja, fotokunstnik Piret „Pusa“ Bergmann - Pärnu Linnagalerii peagalerist ja kunstnik Reeli Jantson - Pärnu Linnavalitsuse huvihariduse ja noorsootöö peaspetsialist tuli kokku Pärnu Kunstide Koolis, et valida välja sellel aastal tunnustuse pälvivad tööd. 83-st tööst leidis äramärkimist kokku 31 kunstitööd, millest 3 tööd hinnati eriauhinnaga, kolmanda koha saavutas 8 kunstitööd, teisele kohale valiti välja 10 tööd ja esimese koha vääriliseks peeti 10 kunstitööd. Tunnustuse saanud õpilasi ja õpetajaid oodatakse auhinnatute näituse avamisele ja autasustamisele 30. novembril algusega kell 16.00 Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonda. 5.-12. klasside õpilaste tööd eksponeeritakse 30.11.2023 - 8.01.2024 Pärnu Keskraamatukogu trepigaleriis.

Meie koolist tunnustati:

VII klassid