Üks ütlemata ilus heategu 02. jaanuar õp Sirje Suurevälja

Jōulud on heategevuse aeg. Aeg, mil vaadatakse kaugemale enese soovidest ja lähtutakse prosotsiaalsest käitumisviisist. Prosotsiaalne käitumine on õpitav ja kool ongi ju õppimise koht. Paikuse Põhikooli 5.a ja 5.b klassi õpilased lähtusid teadmisest, et me kōik jääme vanaks ning otsustasid sel aastal jõulurõõmu pakkuda Tammiste Hooldekodu asukatele.

Ōpetajad Monika Limberg, Loore Ots ja Sirle Varkentin rääkisid õpilastele vanadusega kaasnevatest probleemidest, õpilased meisterdasid jõulukaardid ja kirjutasid sinna sisse luuletused ning üheskoos külastatigi Tammiste Hooldekodu.

Kohapeal esitasid õpilased oma luuletusi, laulsid jōululaule, mängisid flōöti ja viiulit.

Külakostiks viidi kaasa veel piparkooke, kommi, mandariine, isetehtud muhvineid ning sponsori abiga saadud vabaaja pükse. Lapsevanemad toetasid ettevōtmist igati.

Vastuvōtt hooldekodus oli soe ja südamlik, külalisi oodati. Nüüd jätkub mōtlemisainet pikemaks ajaks, sest ei me iial tea, mis tulevik meile toob.

Eelnevatel aastatel on käidud ka Pärnu loomade varjupaigas ning Pärnu Toimetulekukoolis.

Väikeste heategudega kasvavad suure südamega lapsed.

õp Sirje Suurevälja

õp Sirle Varkentin

Väikeste heategudega kasvavad suure südamega lapsed.

õp Sirje Suurevälja

õp Sirle Varkentin