TV 10 Olümpiastarti hooaeg avatud 05. detsember õp Reili Kaljund

3. detsembril algas TV 10 Olümpiastardi vabariiklik hooaeg. Võrus käisime 6-liikmelise võistkonnaga koosseisus Emma Jürisoo, Karmen Uibo, Lauretta Alliksaar, Lee Lehe, Kaspar Milvek ja Devon Järvekülg. Kõik võistlesid 60 m jooksus, noorema vanuseklassi poisid ja tüdrukud lisaks kõrgushüppes, vanemad tüdrukud tõukasid kuuli ning vanemad poisid hüppasid teivast. Meie eelmise aasta häid tulemusi märgati ning seetõttu anti esimesel etapil üle Devonile võistlusnumber 1, mis jääb tema võistlusnumbriks kõikidele etappidele!

Pärast esimest etappi oleme 13. kohal, kuid järgmine kool on kõigest 3 punkti kaugusel ning võitleme edasi iga punkti nimel!