Uudised

TV 10 Olümpiastarti alustas 04. detsember õp Reili Kaljund

2. detsembril sai Võrus avapaugu TV 10 Olümpiastarti 53. hooaeg. Paikuse Kool võtab TV 10 võistlussarjast osa juba kolmandat hooaega järjest. Sel hooajal võtab osa suurte koolide (põhikooli osas 251 või enam õpilast) arvestuses 28 kooli ning pärast esimest etappi on Paikuse Kool kuuendal kohal. I etapil võisteldi 60 m jooksus, kõrgus- ja teivashüppes ning kuulitõukes.

Kõige kirkama tulemuse vormistas 5.a klassi õpilane Karmen Uibo, kes tuli vabariiklikul etapil nooremate tüdrukute kõrgushüppes 5. kohale tulemusega 1.30. Top10-sse pääses ka vanemate poiste vanuseklassis Devon Järvekülg, kes hüppas teibas isikliku rekordiga 9. kohale ning Lauretta Alliksaar, kes jäi napilt finaalist välja ja sai vanemate tüdrukute vanuseklassis kuulitõukes 9. koha. Kooli võistkonda kuulusid Amira Roosarüütel, Pert Ilisson, Tomi Järvekülg, Karmen Uibo, Ralf Uustamm, Lauretta Alliksaar, Gerret Sonne ja Devon Järvekülg. Võistkonda juhendasid õpetajad Reili Kaljund ja Andres Kutser.

Järgmine etapp juba järgmisel kuul, 27. jaanuaril Tallinnas.