Uudised

Terves kehas terve vaim 15. november õp Sirje Suurevälja


Meie kooli õpetajad otsustasid enne viimast pingelist trimestrinädalat natuke oma keha eest hoolt kanda, et paremini vastu pidada. Toimus energiline võimlemistrenn pealkirja all "Õpetajate klassiõhtu". Kolleege treneeris õp Ulvi Laneman. Nalja sai palju, aga samuti ka tõsiselt higiseks. Kõik lihasgrupid said üle käidud. Kellele sobisid rohkem jõuharjutused, kellele elegantne võimlemine, kes paindus imeliselt jne. Nüüd loodame, et tõesti on ehk keha tervem ja selle läbi ka vaim erksam ning kindlasti kordame neid trenne veel.

Meie kooli õpetajad otsustasid enne viimast pingelist trimestrinädalat natuke oma keha eest hoolt kanda, et paremini vastu pidada. Toimus energiline võimlemistrenn pealkirja all "Õpetajate klassiõhtu". Kolleege treneeris õp Ulvi Laneman. Nalja sai palju, aga samuti ka tõsiselt higiseks. Kõik lihasgrupid said üle käidud. Kellele sobisid rohkem jõuharjutused, kellele elegantne võimlemine, kes paindus imeliselt jne. Nüüd loodame, et tõesti on ehk keha tervem ja selle läbi ka vaim erksam ning kindlasti kordame neid trenne veel.