Teadusmäng 20. märts õp Aare Külaots

17. märtsil 2023 toimus Sütevaka Humanitaargümnaasiumis esmakordselt huvitav loodusainete võistlus Teadusmäng. Võistlusest võttis osa 9 kolmeliikmelist võistkonda maakonna koolidest. Kõigil tuli kolme tunni jooksul lahendada kolmest erinevast valdkonnast praktilisi ülesandeid. Ülesanded oli koostanud loodusainete õpetamise ja õpetamise arendamisega tegelev Praktikal Education OÜ.

Paikuse Kooli esindasid Stella Jepiselg, Heleriin Lilletai ja Marcus Retpap 9.b klassist, kes kokkuvõttes saavutasid 5. koha. Eriti hästi lahendasid nad keemia ülesande, kus saavutasid 1. koha. Esmakordne oli ka asjaolu, et üritusel olid välja pandud ka rahalised auhinnad parimatele puidufirma Metsagrupp OÜ poolt. Sellel võistlusel kaotajaid ei olnud ning loodame, et võistlus muutub traditsiooniliseks.