Tähelepanuväärne tunnustus tööandjale 17. detsember õp Sirje Suurevälja

Jõulud on südamest tulevate soovide ja tänusõnade aeg. Kui käivitus kampaania “Kiida tööandjat”, mille käigus kutsutakse kõiki Eestimaa õnnelikke töötajaid oma tööandjaid millegi erilise eest tunnustama, olid Paikuse Kooli töötajad varmad omi mõtteid kirja panema ja teele läkitama. Mainiti ära direktor Anne Kalmuse uuendusmeelsust ja ettevõtlikkust, käegakatsutavat ja silmnähtavat arendustegevust ning tööandja empaatiavõimet. Kiidusõnu pälvisid kollektiivi huvitavad ühistegevused, mida kooli juhtkond alati toetab ja innustab.

Paikuse Koolis on tublil õpetajal kõik võimalused olla tubli.

Paikuse Koolis on tublil õpetajal kõik võimalused olla tubli.