Taas võit 18. november õp Tarmo Tõnismann

Eile saavutas meie kooli algklasside rahvastepallivõistkond Pärnu linna rahvastepallivõistlusel I koha!  Ees ootab vabariiklik finaal.

Alagrupi esimeses mängus kaotasime geimidega 1:2 Jõõpre Kooli võistkonnale ning seejärel võitsime Rääma ja Kuninga tn põhikoolide võistkondi 2:0 ja pääsesime poolfinaali teisena edasi.

Poolfinaalis võitsime 2:0 kindlalt Ülejõe Põhikooli ning finaalis saime uuesti kokku Jõõprega. Mäng oli sama tuline nagu alagrupis, kuid seekord olime paremad meie geimidega 2:1.

Võistkonnas mängisid: Pert Ilisson, Kaspar Grube, Tomi Järvekülg, Karl Tõnuri, Robin-Mike Luht, Ewert Hõbesaar, Sandra Saar ja Melissa Ild.

Võistkond sõidab 8. detsembril Orissaarde esindama meie kooli vabariiklikel võistlustel.

Aitäh juhendajatele: õp Kaisa Jaakson, õp Kristel Kollamaa ja õp Tarmo Tõnismann!