Rahvastepallipäev 21. veebruar õp Kaisa Jaakson

19. veebruaril võtsid Paikuse Kooli noorimad õpilased mõõtu rahvastepallis. Sellel aastal selgitati välja iga lennu parim klass ehk 1. klassid mängisid omavahel, 2. klassidel oli oma turniir ning kolmandikud võistlesid samuti teistest eraldi.

1. klasside võistlusel kogus kõige rohkem punkte 1.c klass, kes alistas nii 1.b kui 1.a klassi geimidega 2:0. 1.a ja 1.b klasside omavahelises mängus pani oma paremuse maksma 1.b klass. Seega, 1.klasside turniiril saavutas I koha 1.c klass, II koha 1.b klass ning III koha 1.a klass.

2. klasside turniiril oli võidukas 2.a klass, kes saavutas kuldmedali. II ja III koha mängus läks parema väljaselgitamiseks vaja kolme geimi. Väga tasavägise mängu järel saavutas hõbemedali 2.c klass ning pronksmedali 2.b klass.

3. klasside mängud olid väga põnevad ja tasavägised – iga klass mängis vähemalt ühe 3-geimilise mängu. Pärast pingelisi mänge oli 3. klasside paremusjärjestus järgmine: I koht 3.b klass, II koht 3.a klass ja III koht 3.c klass.