Projektikohtumine Hollandis täies hoos 22. veebruar õp Sirje Suurevälja

Möödunud laupäeval teele asunud ja Pōhjamere rannikut räsinud tormi ja selle järelmōjusid kogenud Paikuse Kooli Erasmus+ projekti seltskond on täis tegutsemislusti ja avastusrõõmu. Toimunud on muuhulgas Amsterdami päev ja isegi Rembrandti Öise vahtkonna ja Vermeeri Piimanaine nähtud. Lisaks lōputud kanalid, ratturid ja maskivabadus.
Näidendi tegemine ja ühisproovid on töös. Ei kahvatu Eesti kangelane Lurich poolakate Koperniku ja hollandlaste Anna Frank ees.
Õpilasi saadavad õp Sirle Varkentin ja õp Ingrid Lilles.

Õpilasi saadavad õp Sirle Varkentin ja õp Ingrid Lilles.