Uudised

Pärnu Jõuluküla luulekonkurss 03. detsember õp Külli Jürisoo


Jõululuuletamise konkurss toimus juba kolmandat korda ning sel aastal laekus konkursile kokku rekordiliselt 354 jõulu- ja talveluuletust.

Žürii valis konkursile esitatud luuletuste seast välja 30 parima sõnumi ja sõnastusega luuletust. Meie koolist valiti finaali Elli Grethe Virkus (4.b), Robin Roman (5.c), Meribel Kuusik (9.a), Loore Raat ja Liisa Alliksoo (9.b). Õpilasi juhendasid õpetajad Sirje Tuulemäe, Monika Limberg ja Külli Jürisoo. 

Žürii hindas kõiki esitusi video põhjal, mis salvestati Kaubamajakas. 

Mõnusat jõuluootust kõigile!

 

pildil Robin Roman (5.c)

foto Dea Jürgens

 

õp Külli Jürisoo

Jõululuuletamise konkurss toimus juba kolmandat korda ning sel aastal laekus konkursile kokku rekordiliselt 354 jõulu- ja talveluuletust.

Žürii valis konkursile esitatud luuletuste seast välja 30 parima sõnumi ja sõnastusega luuletust. Meie koolist valiti finaali Elli Grethe Virkus (4.b), Robin Roman (5.c), Meribel Kuusik (9.a), Loore Raat ja Liisa Alliksoo (9.b). Õpilasi juhendasid õpetajad Sirje Tuulemäe, Monika Limberg ja Külli Jürisoo. 

Žürii hindas kõiki esitusi video põhjal, mis salvestati Kaubamajakas. 

Mõnusat jõuluootust kõigile!

 

pildil Robin Roman (5.c)

foto Dea Jürgens

 

õp Külli Jürisoo