Uudised

Paikuse PK karikavõistlused males 2020 05. juuni õp Eiki Lehemets

3. juunil toimusid Paikuse Põhikooli karikavõistlused males (online maleturniir 5.-9. kl võistkondadele). Karika võitis 6.c klass koosseisus Romet Rebane, Tauri Prikk ja Alina Molokina. II kohale tuli 7.b klass koosseisus Karl-Vahur Vahemets, Karel Ratnik ja Ly-Sandra Kalbus. III koha said kaks klassi: 9.c ja 7.a. 9.c-s mängisid Amiran Knjazevitš ja Henri Talts. 7.a-s mängisid Ats-Kaarel Kaljuvee ja Gregor Kuusk.

4. juunil toimus samuti online maleturniir, sedakorda 1.-4.kl. võistkondadele. Kolm klassi said võrdse arvu punkte, kuid määravaks said omavahelised kohtumised. Karika võitis teist aastat järjest koosseis Joonas Jepiselg ja Kaupo Kuusk - 4.b klass. II koha sai 4.a klass koosseisus Ramon Gerassimov, Gregor Killing ja Saskia Kull. III kohale jäi 3.a klass koosseisus Kerret Uibomäe, Kennet Erkmann ja Nora Nõmmik. 4. koha sai 4.c klass koosseisus Albert Reinhold ja Brajon Järve. 5. koht 2.a kl võistkonnale koosseisus Henrik Heinmets ja Regon Priipalu.