Paikuse pallimängud 01. märts õp Kaisa Jaakson

Paikuse Kooli 2.-3. klasside rahvastepallivõistlus

Sellel õppeaastal osales algklasside rahvastepallivõistlusel viis meeskonda: 2.a, 2.b, 3.a, 3.b ja 3.c.

Tubli kogemuse sai 2.a klass, kes saavutas 5. koha. Südikalt võitles ka 2.b klass, kes sai lisaks kahele kaotusele tabelisse kirja ka kaks võitu. Sama seis oli tabelis ka 3.a klassil, aga kuna omavahelises mängus jäi peale 3.a klass, siis seekord kuulus 4. koht 2.b klassile ning pronksmedalivääriliselt lõpetasid 3.a klassi sportlased Emma Jürisoo, Karmen Uibo, Karen Kask, Emily Elbing, Jakob Sutt, Ralf Uustamm, Georg Heinmets, Jarek Kiirats ja Keron Soosaar.

Võitja selgitati välja alles viimase mängu lõppedes. Vastamisi olid 3.b ja 3.c. 3.b astus platsile liidrina, kuna oli siiani kõik mängud võitnud. 3.c klassil oli tabelis kirjas kahe võidu kõrval ka üks kaotus. Esimese geimi võitis 3.c klass. Teises geimis pani oma paremuse maksma 3.b klass. Kolmas geim oli väga tasavägine ning mängu lõpusekunditel õnnestus 3.c klassil võita paralleelklassi võistkonda vaid ühe „eluga“.

Hõbemedalivääriliselt võistlesid 3.b õpilased Jan Johan Kartau, Kirill Kilievoi, Krisander Kruusa, Mirtel Mihhotin, Oskar Olviste, Silver Suvorov, Kristofer Johan Sõrmus ja Werner Väljamäe.

Paikuse Kooli algklasside selleaastane meister rahvastepallis on 3.c klass, kes mängis koosseisus Kaspar Milvek, Kaspar Kimmel, Kendra Uibomäe, Emma Landing, Elena Kohv, Georg Rahusaar, Lisandra Oja, Sebastian Simberg ja Kenert Valgenberg.

Kiidan kõiki osalejaid – te andsite endast parima! Tänud ka kaasaelajatele!

Suur tänu kuulub ka väljakukohtunikele Krenile ja Atsile 9.klassist.

õp Kaisa Jaakson

Paikuse Kooli 2.-3. klasside rahvastepallivõistlus

Kiidan kõiki osalejaid – te andsite endast parima! Tänud ka kaasaelajatele!

Suur tänu kuulub ka väljakukohtunikele Krenile ja Atsile 9.klassist.

õp Kaisa Jaakson