Paikuse Kooli kunstikonkurss 10. november õp Monika Vaher

10. novembril tomus Paikuse Kooli I kunstikonkurss 5.-9. klasside õpilastele. Osalejaid oli 30. Soovijatel tuli enne konkursile tulekut töö kavandada (teha visand, valida tehnika) ja näidata seda oma kunstiõpetajale.Töid sai teostada järgmiste teemade vahel valides: Lemmikloom, tehnikaks pastellkriit, akvarell või pliiatsijoonistus; Graafiline, must-valge võimalikult abstraktne kompositsioon teemadel loodusjõud ja stiihiad või tugevad sisemised emotsioonid ja energiad, vahenditest võis kasutada pliiatsit, erineva paksusega markereid; Funktsionaalne linnaruumi objekt, pargimööblikomplekt või omaette-olemise koht koolimajas, kasutada tuli kahe koondumispunktiga perspektiivi, tehnikaks pliiatsijoonis, marker, koloreerimiseks värvilised pliiatsid, akvarell või segatehnika.

Nelja tunniga valmisid imevahvad ja isikupärased tööd, milledest peagi soovime näituse vormistada. Parimad tööd ja nende autorid esindavad meie kooli Pärnu üldhariduskoolide kunstikonkursil.

Õpilasi juhendasid ja toetasid õpetajad Annika Oltre, Marju Rajasalu, Svetlana Volkmann ja Monika Vaher.