Paikuse Kooli karikavõistlus males 05. juuni õp Eiki Lehemets

Paikuse Kooli klassidevaheline võistkondlik karikavõistlus males toimus 2. juunil. 1.-4. kl arvestuses osales 9 ja 5.-9. klasside seas 11 3-liikmelist võistkonda. Nooremas vanuseastmes kogus kaks võistkonda võrdselt punkte ja esikoha määras omavaheline kohtumine. Selle võitis 4C klass ja sai esikoha koosseisus Mihkel Kõrgekivi, Robin Roman, Lorete Tammiksaare. 2. koht 4B klassile koosseisus Targo Allika, Liisi Miil, Melinda Käärats. Pool punkti vähem kogus ja tuli 3. kohale 2C II võistkond koosseisus Kenert Valgenberg, Joosep Kaljuvee, Elena Kohv. 1. laua parim mängija oli Mart Vaar 1B klassist. 2. laua parim oli Joosep Kaljuvee 2C II. Neidude parim oli Lorete Tammiksaare 4C klassist.
5.-9. klasside seas võitis karika kindlalt 8B klass koosseisus Karl-Vahur Vahemets, Ronaldo Haavasaar, Ly-Sandra Kalbus. 2. koha sai 5B klass koosseisus Joonas Jepiselg, Kaupo Kuusk, Irena Arak. 3.-4. kohta jagasid 7B ja 7C, aga omavahelise kohtumise võitis 7B klass ja sai 3. koha koosseisus Laurus Parts, Renee Busch, Stella Jepiselg. 1. laua parim mängija oli Romet Rebane 7C klassist. 2. laua parim oli Gregor Kuusk 8A klassist. Neidude parim oli Stella Jepiselg 7B klassist.
Kena suve ja edukaid sportlikke tegevusi!

Maleõpetaja Eiki Lehemets
5.-9.
Kena suve ja edukaid sportlikke tegevusi!

Maleõpetaja Eiki Lehemets