Osavus pandi proovile 01. aprill õp Tarmo Tõnismann

Meie kooli võistkonnad osalesid Rimi jalgpalli osavusfestivali Pärnumaa etapil Pärnu Spordihallis. Võistlesime 4.-5. klasside arvestuses ning 13 võistkonna konkurentsis saavutasime 2. ja 6. koha.

II koha võistkond: Pert Ilisson, Marten Mets, Georg Heinmets, Harald Nisumaa, Amira Roosarüütel, Elena Kohv ja Sandra Saar.

6. koha võistkond: Emma Landing, Emma Marie Käärats, Madly Rohelsaar, Marri Kalbus, Paula Korjus, Anette Allsalu, Getriin Loore Tõnisson.

Fotod Katariina Peetson
koha.