Õppekäik karjamaale ja marjamaale 16. mai õp Tarmo Tõnismann

• 2.b klass külastas Pajumäe talu. Pajumäe talu toodab piimatooteid. Saime näha kogu tootmist alates esimestest etappidest. Loomulikult kuulus asja juurde ka hilisem piimatoodete degusteerimine. Vahva oli, et sattusime tallu täpselt karjalaske päevaks. Nii said õpilased vasikatega võidu joosta ja koos nendega ilusast ilmast rõõmu tunda. Lehm on tänapäeva lastele ikka veidi võõraks jäänud. Paljud jäädvustasid selle põneva looma oma telefoni. Aga kindlasti on nüüd kõik piimaga seonduv hoopis selgem.