Õppekäigud PERNOVASSE 11. november õp Sirje Suurevälja

Taas avas uksed PERNOVA Loodusmaja ning toimuvad õppekäigud ja -programmid, mis loovad lisaväärtust õppetundidele kooliseinte vahel.  Paikuse Kool kasutab seda võimalust agaralt. Näiteks kaheksandate klasside õpilased käisid loodusmajas tutvumas selgrootute elutegevusega. Lühikesele teooriatunnile järgnes praktiline tegevus, mille raames sai uurida ja käegagi katsuda erinevaid selgrootuid. Õpilased pidid lahendama ka ülesandeid - näiteks määrama selgrootute alamliike. Pooleteisttunnise õppeprogrammi lõpetas paeluv film korallrahnudest, mida vaadati loodusmaja planetaariumis.

Fotol 8.b klassi õpilased teadmisi omandamas

Fotol 8.b klassi õpilased teadmisi omandamas