OECD riikide haridusfoorum 02. juuni direktor Anne Kalmus

Meie kooli viimase aja tähtsündmuseks oli osalemine OECD riikide ühisel hariduse globaalfoorumil "Future of Education and Skills 2030" ehk "Hariduse ja oskuste tulevik 2030".

Foorumi esimese päeva korraldajariik oli Eesti. Paikuse Kool oli üks kolmest Eesti koolist, kes valiti välja sellel foorumil kaasa lööma.

Foorumi osalejariigid said vaadata meie kooli tutvustavat videod ning otseülekandena toimus ka kooli tutvustus.

Ettekande keskmes oli erinevate ja võrdsete võimaluste pakkumine kõigile õppijaile ning uuenduslikkus meie koolis. Erinevate riikide huvi oli suur ja koolile esitati küsimusi Ameerikast Jaapanini.

Foorumil esinesid meie kooli arendusjuht ja informaatikaõpetaja Kadri Haavandi, inglise keele õpetaja Kersti Rohtmets, 5.a klassi õpilane Saskia Kull ja 8.b klassi õpilane Lisette Arak. Otseülekande eest vastutas tehnoloogiaõpetaja Jüri Looring.