Noortekohtumine Ida-Virumaal 16. juuni õp Sirje Suurevälja

Archimedese agentuuri noortekohtumisel "Teadlik tarbimine" andsid meie kooli kaheksandikud oma panuse Kohtla-Järve 75. sünnipäevaks, muutes Maleva põhikooli territooriumil asuvad kivid pilkupüüdvateks kunstiobjektideks, teenides sellega mööduvatelt linnakodanikelt  kiidusõnu.

Projekti raames toimuvad töötoad, kus oma käte ja kreatiivse mõtlemisega antakse vanadele asjadele uus elu.

Kohtumine kulmineerub osalemisega rahvusvahelisel vabatahtlike festivalil Narvas.

õp Kadri Jõgi ja Eve Tannebaum

õp Kadri Jõgi ja Eve Tannebaum