Naistepäevaks poistelt meistritiitel ja võidukarikas 09. märts õp Andres Kutser

08.03 toimusid Pärnu Spordihoones Pärnumaa koolide Meistrivõistlused korvpallis 6.-9. klasside poistele. Meistritiitli ja karika eest asusid mõõtu võtma kuue kooli võistkonnad.

Alagrupis kohtusime esimeses mängus Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumiga, keda võitsime 55:7 ja teises, juba tasavägisemas mängus, Vändra Gümnaasiumiga, kelle vastu viskasid poisid 41 silma vastase 30 vastu.

Poisid seadsid juba enne mängude algust kõrge eesmärgi - tuua võidukarikas Paikusele. Et kõigil oleks sellesse oma panus, siis tegime palju vahetusi ja kõik said mänguaega. Ja seda kõikides mängudes.

Poolfinaal viis kokku Kuninga Tänava Põhikooliga, keda võitime samuti kindlalt 39:19.

Ja olimegi oodatud finaalis ootuspärase vastasega, kelleks Mai Kool.

Ka selles kohtumises ei antud vastastele eriti võimalusi ja lõpuvileks tablool meie võitu tähistav 52:29. Pean siinkohal ennast parandama - tegelikult tablool küll seda seisu ei olnud. Nimelt olid kasutusel võrkpallitablood, millistel said numbrid otsa juba 40 punkti juures.

Ei saa jätta märkimata, et meie võistkonnas oli lisaks seitsmele Pärnu Korvpalliklubi kasvandikule ka üks võrkpallur ja üks käsipallur, kes väga hästi meeskonda sulandusid ja igati enda koha meeskonnas välja mängisid.

Tublid poisid! Tänan Teid! Järgmiste võitudeni!

Andres Kutser
õpetaja

Pildil vasakult paremale: Lennart Soobik, Gregor Ostrov, Gregor Jegorov, Jesper Roman, Kristian Kalbus, Andreas Pärn, Robin Roman, Remi Sebastian Kuuseorg.

Meistritiitli ja karika eest asusid mõõtu võtma kuue kooli võistkonnad.

Ja olimegi oodatud finaalis ootuspärase vastasega, kelleks Mai Kool.

Tublid poisid! Tänan Teid! Järgmiste võitudeni!

Andres Kutser
õpetaja