Maleuudised 22. november õp Eiki Lehemets

19. novembril toimusid Kuimetsas Eestimaa Spordiliidu Jõud kiirmale meistrivõistlused. Edukalt mängisid Paikuse Kooli õpilased. Kuni 18 a noormeeste kuldmedali võitis Romet Rebane ja kuni 10 a poiste seas tuli 4. kohale Mart Vaar.
21. novembril toimus mõttespordi olümpiaadi online maleturniir. 1.-4. kl arvestuses osales 177 mängijat ja 5.-9. kl seas oli neid 189.  Nooremas grupis sai Mart Vaar 8. koha ja Jakob Sutt 15. koha. Vanemas grupis sai Romet Rebane  20. koha, Renee Busch 43. koha ja Lene Tinnuri 81. koha. Koolide arvestuses on Paikuse Kool mõlemas grupis 9. kohal.