Uudised

Luulekonkursi finaali ootel 21. november õppejuht Angela Taggo


Selgunud on jõululuuletamise konkursi finalistid.
IV Pärnu linna ja maakonna jõululuuletamise konkursile laekus seekord kokku 180 jõulu- ja talveluuletust. Finaalvõistlus toimub 2. detsembril. Parimad videod avaldatakse Jõuluküla kodulehel ning seekord hindab źürii luuletusi kohapeal, mitte videosalvestuse põhjal. Võistlus toimub Kaubamajaka aatriumis, suure jõulukuuse juures. Finaali valiti 30 luuletust/õpilast. Viiendik väljavalitutest olid Paikuse Kooli õpilased.

Meie koolist valiti finaali Kendra Uibomäe, Madly Rohelsaar, Meribel Malviste, Liise Landing, Otto Kapp ja Samuel Einbaum.

Õpilasi juhendasid õpetajad Monika Limberg ja Külli Jürisoo.

Selgunud on jõululuuletamise konkursi finalistid.
IV Pärnu linna ja maakonna jõululuuletamise konkursile laekus seekord kokku 180 jõulu- ja talveluuletust. Finaalvõistlus toimub 2. detsembril. Parimad videod avaldatakse Jõuluküla kodulehel ning seekord hindab źürii luuletusi kohapeal, mitte videosalvestuse põhjal. Võistlus toimub Kaubamajaka aatriumis, suure jõulukuuse juures. Finaali valiti 30 luuletust/õpilast. Viiendik väljavalitutest olid Paikuse Kooli õpilased.

Meie koolist valiti finaali Kendra Uibomäe, Madly Rohelsaar, Meribel Malviste, Liise Landing, Otto Kapp ja Samuel Einbaum.

Õpilasi juhendasid õpetajad Monika Limberg ja Külli Jürisoo.