Uudised

Laul teeb rinna rõõmsaks 07. september õp Sirje Suurevälja


Meie kooli muusikaõpetaja Ester Murrandi kirjutatud kolm toredat laulu valiti Võrumaa Lasterikaste Perede Ühingu poolt korraldatud uute lastelaulude konkursi "Lasterikkuse Võlumaailm" finaali. Projekti lõpp-produkt on uhke lauluraamat koos plaadiga, mis kingitakse Eesti sünnitusmajades peredele kolmanda lapse sünni puhul. Finaalkontsert, mis salvestatakse, toimub 20. septembril Mooste folgikojas. ERR teeb sellest ülekande ja kontsert peaks jõudma ka Youtube' i.

2. klassi mudilaskoori ansambel käis Tallinnas jazziklubis Philly Joe bändiproovis, esitades laulu „Tahan olla vaid laps", mis kõlas ka meie kooli 1. ja 9. klasside aktusel. Urmas Lattikase, Reigo Ahvena ja Raul Vaigla professionaalse bändiga kõlas laul väga ägedalt ning lapsed said toreda päeva ja hea elamuse.

Pöidlad pihku lõppkontserdiks, parimad lood lähevad plaadile!

õp Sirje Suurevälja

 

Meie kooli muusikaõpetaja Ester Murrandi kirjutatud kolm toredat laulu valiti Võrumaa Lasterikaste Perede Ühingu poolt korraldatud uute lastelaulude konkursi "Lasterikkuse Võlumaailm" finaali. Projekti lõpp-produkt on uhke lauluraamat koos plaadiga, mis kingitakse Eesti sünnitusmajades peredele kolmanda lapse sünni puhul. Finaalkontsert, mis salvestatakse, toimub 20. septembril Mooste folgikojas. ERR teeb sellest ülekande ja kontsert peaks jõudma ka Youtube' i.

2. klassi mudilaskoori ansambel käis Tallinnas jazziklubis Philly Joe bändiproovis, esitades laulu „Tahan olla vaid laps", mis kõlas ka meie kooli 1. ja 9. klasside aktusel. Urmas Lattikase, Reigo Ahvena ja Raul Vaigla professionaalse bändiga kõlas laul väga ägedalt ning lapsed said toreda päeva ja hea elamuse.

Pöidlad pihku lõppkontserdiks, parimad lood lähevad plaadile!

õp Sirje Suurevälja