Kooli tänupäev 03. juuni õp Sirje Suurevälja

Õppeaasta on lõppemas ja aeg teha kokkuvõtteid. Sel puhul kogunesid 3. juuni õhtul Paikuse Kooli kaunilt ehitud aulasse kooli tähupäevale kutsutud külalised - parimatest parimad õpilased, kooli aktiivselt toetavad lastevanemad ja muidugi õpetajad. Kooli direktor Anne Kalmus toonitas oma sõnavõtus hariduse tähtsust, mõtiskles teemal Õnn meie rahutus kaasaegses maailmas, tänas tublisid tehtud töö ja kooli maine hoidmise ning tõstmise eest. Jagati Noore teaduri märke, kingitusi ja lilli. Pidutuju lõid veel noored muusikud ja nagu eestlastele kombeks - mekiti ka hõrgutavaid suupisteid. Meeleolu oli pidulik ja mis kõige olulisem - rõõm tehtud tööst sai lisaväärtuse tunnustuse näol.