Konkurss Vene laul 24. november õp Sirje Suurevälja

Koolisisesel konkursil "Vene laul" esinesid kõik 6.-9. kl õpilased. Ühtekokku vältas üritus kokku kaks koolitundi, aga keegi ei nimetanud kontserti pikaks, sest kõik etteasted olid ülihaaravad. Milline esinemislust! Millised üllatused! Žürii andis välja auhinnad parimatele klassietteastetele (6.c, 7.a, 8.ac, 9b) ja jagus ka eripreemiaid. Kooli direktor Anne Kalmus pani välja ka oma eriauhinnad. Need läksid kõik julgetele ja üllatusi pakkuvatele noormeestele erinevatest kollektiividest.

Ürituse eest seisid head 8. kl õpilased, kelle loovtöö üritus see oli ja loomulikult vene keele õpetajad, kes need laulud õpilastele selgeks õpetasid.

Üritust sponsoreerisid Ellen Pagariärid ja Pärnu Maxima XXX.

Üritust sponsoreerisid Ellen Pagariärid ja Pärnu Maxima XXX.