Uudised

Kolmas etapp tõstis kolmandale kohale 25. märts õp Reili Kaljund

23. märtsil toimus Tartu Ülikooli spordihoones TV10 olümpiastardi III etapp. Paikuse Kool oli taas stardis ning tagasi koju sõitsime ka ühe poodiumikohaga. Sel korral vormistas parima tulemuse Devon Järvekülg, kes tõukas 3-kilose kuuliga end II kohale ning tema tulemus 14.72 paigutub TV10 olümpiastardi kõigi aegade edetabelis vanemate poiste vanuseklassis 7. kohale! Lisaks sai Devon TOP10 koha ka kõrgushüppes, kus Devon jäi jagama 7. kohta.

Lisaks olid Tartus võistlemas Lauretta Alliksaar, Karmen Uibo, Ralf Uustamm ja Tomi Järvekülg. Paikuse Kool tõusis tänu tugevale võistkonnale veel ühe koha võrra, mis tähendab, et hetkel oleme koolide arvestuses poodiumil ehk kolmandal kohal!

Järgmine etapp toimub kahe kuu pärast Tallinnas, kus vajame häid viskekäsi ja nobedaid jalgu, sest ees on ootamas pallivise, kettaheide ning 600 m ja 1000 m jooksud.

Võistlejaid juhendasid liikumisõpetajad Andres Kutser ja Reili Kaljund.

Fotol Devon Järvekülg koos mitmevõistleja Johannes Ermiga.