Klassidevaheline kiirmale 22. mai õp Eiki Lehemets

17. mail toimus Paikuse Kooli aulas klassidevaheline karikavõistlus kiirmales. Hommikul vara alustasid kümme 1.-4. kl kolmeliikmelist võistkonda. Eriti hea meel oli 1. klasside võistkondade üle, kes näitasid tahtmist võistelda vanemate mängijatega. Aastaks saab karika hoiule 3.b kl võistkond koosseisus Mart Vaar, Pert Ilisson ja Sandra Saar.  4.a ja 4.c kogusid võrdselt punkte, otsustavaks sai klasside omavaheline mäng, mille võitis 4.a klass. 2. koha saanud võistkond mängis järgmises koosseisus: Jakob Sutt, Karl Otto Käärats ja Kristelle Panfilova. 3. kohale tulnud võistkonnas olid Uku Apsalon, Kenert Valgenberg ja Elena Kohv. Parim mängija 1. laual oli Mart Vaar, 2. laual Kenert Valgenberg ja neidude parimad olid Emily Poolakese, Kristelle Panfilova ning Elena Kohv.
5.-9. kl võistkondi oli seekord 12. Võitja võistkond selgus nagu ikka viimases voorus ja esikolmik oli sama, mis eelmisel aastal, aga järjestus tuli teistsugune. Karikavõitjaks tuli 9.c klassi võistkond koosseisus Romet Rebane, Toni Romerik Laius ja Alina Molokina. 2. koha sai 7.b klass koosseisus Joonas Jepiselg, Kaupo Kuusk ja Ireena Arak. 3. kohaga pidi leppima 9.b klass koosseisus Rene Busch, Markus Retpap ja Lene Tinnuri. Parimaid 1. laual oli kaks - Romet Rebane ja Joonas Jepiselg. 2. laual võitis kõiki Kaspar Resik ja neidude laual Lene Tinnuri.
Malemängud klasside vahel olid küll pingelised, aga sõbralikud.

Malemängud klasside vahel olid küll pingelised, aga sõbralikud.