Jaagup Tuisk tõi kooliellu särtsu 12. aprill õp Sirje Suurevälja

12. aprillil toimus koolis poplaulja Jaagup Tuisu loeng-kontsert. Noor laulja rääkis eesmärkide poole püüdlemisest, oma loomingust, aga ka koolikiusamisest. Kooli aulasse olid kogunenud II ja III kooliastme õpilased ning noortepoolne kaasaelamine oli aktiivne ja häälekas. Publik laulis ja plaksutas kaasa ning kontserdi lõppedes kogunes lava ette ka märkimisväärne hulk fänne, kes koos lauljaga selfisid tegid ja juttu puhusid. Keskpäevane särtsakas kontsert oli meeldiv vaheldus ja lõõgastus koolitundide vahele. Omaette väärtuseks oli ka see, et ettekandele tuli ka Jaagup Tuisu uus laul, mida esitaja sõnul just meie kooli rahvas lavaversioonis esmakordselt kuulata sai.