Uudised

IV Pärnu linna ja maakonna JÕULULUULETAMISE KONKURSS võidetud 05. detsember õp Sirje Suurevälja


Jõululuuletuste finaal toimus KAUBAMAJAS 02.12.2022.

Pärnu linna ja maakonna jõululuuletamise konkurss toimus juba neljandat korda ning sel aastal laekus konkursile kokku 180 jõulu- ja talveluuletust. Źürii valis konkursile esitatud luuletuste seast välja 30 parima sõnumi ja sõnastusega luuletust. Finaalis valiti välja parimatest parimad.

Meie kooli õpilased olid väga tublid!

5.-9. klasside vanusegrupis saavutas I koha Meribel Malviste

1.-4. klasside vanusegrupis saavutas II koha Kendra Uibomäe

Õpilasi juhendasid õp Monika Limberg, õp Külli Jürisoo ja õp Tiiu Timberg.

 

Jõululuuletuste finaal toimus KAUBAMAJAS 02.12.2022.

Pärnu linna ja maakonna jõululuuletamise konkurss toimus juba neljandat korda ning sel aastal laekus konkursile kokku 180 jõulu- ja talveluuletust. Źürii valis konkursile esitatud luuletuste seast välja 30 parima sõnumi ja sõnastusega luuletust. Finaalis valiti välja parimatest parimad.

Meie kooli õpilased olid väga tublid!

5.-9. klasside vanusegrupis saavutas I koha Meribel Malviste

1.-4. klasside vanusegrupis saavutas II koha Kendra Uibomäe

Õpilasi juhendasid õp Monika Limberg, õp Külli Jürisoo ja õp Tiiu Timberg.