Ilusat suvepuhkust 22. juuni õp Sirje Suurevälja

Eriolukorra lõpu esimesel päeval suundus nüüdseks juba endine 9.c klass koos klassijuhataja õp Eve Tannebaumiga Valma Seiklusparki Võrtsjärve äärde, kus veedeti kaks ülisportlikku päeva. Õhtul meenutati loomulikult ka äsjatoimunud lõpuaktust ja kogu ühist kooliaega. Vastsed koolivilistlased tervitavad armsaid õpetajaid ja koolikaaslasi ning soovivad kõigile tegusat ja vahvat suve!

õp Eve Tannebaum, õp Sirje Suurevälja

õp Eve Tannebaum, õp Sirje Suurevälja