Huvihariduskeskuse praktikalaager 18. juuni õp Monika Vaher

LAAGRIKOHAD ON TÄITUNUD!

Soovi korral registreeruge, laagrikohtade vabanedes võtame Teiega ühendust.

Huvihariduskeskuse kunsti põhiõppe praktikalaager toimus 14.-16. juunil. Tavapäraselt ei keskendunud me vaid joonistamisele ja maalimisele, vaid tegelesime kunstiga laiemalt.

Külastasime meie oma osavalla maalikunstniku Tiina Ojaste ateljeed. Tiina tutvustas oma loomingut ja kirjeldas maalide valmimise protsessi – ideest teostuseni. Mõte õlivärvidega maalimisest tundus nii mõnelegi noorele huvipakkuv. Jäädvustasime paberile kauneid vaateid kunstniku kodu ümbrusest.

Praktika viimasel päeval võtsime ette reisi Tallinnasse KUMU kunstimuuseumisse. Meemimatkal Eesti kunsti püsinäitusel saime tuttavaks lugudega kunstnike elust, teada teoste taustast, luua meeme kunstiteoste põhjal. Praktilise tegevusena valmisid atsetoonitrükis postkaardid. Kõndisime vanalinnas ja Toompeal. Julgemad astusid sisse õigeusu kirikusse -  Aleksander Nevski katedraali.

Täname kõiki laagri õnnestumiseks panustajaid, neid polnudki nii vähe.

Monika Vaher

Paikuse Kooli huvihariduse õppejuht

LAAGRIKOHAD ON TÄITUNUD!

Soovi korral registreeruge, laagrikohtade vabanedes võtame Teiega ühendust.

Täname kõiki laagri õnnestumiseks panustajaid, neid polnudki nii vähe.

Monika Vaher

Paikuse Kooli huvihariduse õppejuht