Hõbedased pallurid 08. november õp Andres Kutser

8. novembril toimus Pärnu Spordihoones Pärnu maakonna koolide 4.-5. klasside poiste rahvastepallivõistlus. Kohal olid koguni 10 kooli võistkonnad, kes jaotati loosiga kahte  alagruppi, kus kõigil tuli pidada neli mängu. Kas halb loosiõnn või esialgne mängukramp, aga esimese mängu kaotasime hilisemale võitjale Pärnu Vanalinna Põhikoolile. Rohkem kaotusi poisid endile ei lubanud. Mäng-mängult oldi järjest kindlamad ja alistati alagrupis kõik ülejäänud vastased. Kergeid mänge seejuures ei olnudki.

Kohapeal vastuvõetud uuendusena kohtusid järgmises ringis kummagi alagrupi 2 parimat omavahel. Kusjuures, kui alagrupis oldi omavahel juba mängitud, siis seda mängu teist korda ei peetud ja mängu tulemus tuli alagrupist kaasa. Seega kõrgemale II kohast meil tõusta enam ei olnudki võimalik. Aga ka selleks tuli kõik välja panna ja ülejäänud kaks mängu võita. Poisid võitlesid hõbedased medalid auga välja. Otsustavas mängus alistati Audru Kool, kellele kuulus turniiri III koht.

Paikuse Kooli eest olid väljas: Ander Kivikas, Mairold Hanson, Rocco Karuks, Jesper Lillepõld, Endrico Klaamas, Jasper Kullamaa, Günter Leppik ja Tristen Saar.

Tänud teile, poisid ja õnnitlused! Nii mitmegi jaoks oli see elu esimene medal. Loodetavasti meeldejääv!

õp Andres Kutser

õp Andres Kutser