Uudised

EV aastapäev Paikuse Koolis 23. veebruar õp Sirje Suurevälja


Isamaa sünnipäeva tähistamine meie koolis toimus traditsiooniliselt pidulikus meeleolus - enamus õpilasi ja õpetajaid sini-must-valgetes riietes, pidupäevatoitudega koolilõuna valgete linadega kaetud laudade taga, temaatilised klassijuhatajatunnid ja rongkäik keskuslinnas. Klassijuhatajatundides vaatsime videosid kooli direktori Anne Kalmuse ja kooli õpilasesinduse presidendi tervituskõnedega, 9. klasside õpilaste näidendit ja fotokonkursi Märka sini-must-valget parimete tööde esitlusega. Võimalus oli ka proovile panna oma teadmised Eesti Vabariigi algusloost viktoriinis, mille oli koostanud õp Sirje Tuulemäe. Palju elevust pakkus pärastlõunane meeleolukas rongkäik läbi linna, kus meie kooli esindus oli rahvarohke ja lippuderikas.

Ilusat Eesti Vabariigi aastapäeva kõigile!

Isamaa sünnipäeva tähistamine meie koolis toimus traditsiooniliselt pidulikus meeleolus - enamus õpilasi ja õpetajaid sini-must-valgetes riietes, pidupäevatoitudega koolilõuna valgete linadega kaetud laudade taga, temaatilised klassijuhatajatunnid ja rongkäik keskuslinnas. Klassijuhatajatundides vaatsime videosid kooli direktori Anne Kalmuse ja kooli õpilasesinduse presidendi tervituskõnedega, 9. klasside õpilaste näidendit ja fotokonkursi Märka sini-must-valget parimete tööde esitlusega. Võimalus oli ka proovile panna oma teadmised Eesti Vabariigi algusloost viktoriinis, mille oli koostanud õp Sirje Tuulemäe. Palju elevust pakkus pärastlõunane meeleolukas rongkäik läbi linna, kus meie kooli esindus oli rahvarohke ja lippuderikas.

Ilusat Eesti Vabariigi aastapäeva kõigile!