Uudised

D. Samoilovi mälestuspingi avamine 02. juuni õp Sirje Suurevälja


1. juunil avati Pärnu Lastepargis mälestuspink luuletaja David Samoilovile. Pidulikust üritusest võtsid osa ka meie kooli vene keele õpetajad. Üritusel jagus palju tänusõnu Paikuse Põhikoolile ja õp Eve Tannebaumile kirjanikule pühendatud iga-aastase traditsioonilise luulepäeva organiseerimise eest. 

Nüüd on Paikuse noortel hea uus kohtumispaik - Näeme Samoilovi juures! On ju paljud meie kooli õpilased tema luuletusi pähe õppinud ja luulepäevadel ette kandnud.

1. juunil avati Pärnu Lastepargis mälestuspink luuletaja David Samoilovile. Pidulikust üritusest võtsid osa ka meie kooli vene keele õpetajad. Üritusel jagus palju tänusõnu Paikuse Põhikoolile ja õp Eve Tannebaumile kirjanikule pühendatud iga-aastase traditsioonilise luulepäeva organiseerimise eest. 

Nüüd on Paikuse noortel hea uus kohtumispaik - Näeme Samoilovi juures! On ju paljud meie kooli õpilased tema luuletusi pähe õppinud ja luulepäevadel ette kandnud.