Uudised

8. klassid koristasid maailma 24. september tegevusjuht Elsbeth Heinaste


8. klasside õpilased osalesid 22. ja 23. septembril Maailmakoristuspäeval ning andsid oma panuse puhtamasse keskkonda. Seekord pöörati sündmusega tähelepanu väikeprügile ning maha visatud suitsukonidele, mida meie õpilased Paikuse tänavatel koristamas käisid. Kokku kogusid õpilased ligi 1200 suitsukoni ja mitu-mitu kotitäit prügi, mis koosnes enamasti pudelitest, kommipaberitest, pakenditest ja pudelikorkidest. Loodame, et iga meie kokkukorjatud suitsukoni või plastiktükk päästab mõne linnu või looma elu. 

Aitäh teile, 8. klassid ning õpetajad Kadri Jõgi ja Jüri Looring!

Elsbeth Heinaste

Tegevusjuht

8. klasside õpilased osalesid 22. ja 23. septembril Maailmakoristuspäeval ning andsid oma panuse puhtamasse keskkonda. Seekord pöörati sündmusega tähelepanu väikeprügile ning maha visatud suitsukonidele, mida meie õpilased Paikuse tänavatel koristamas käisid. Kokku kogusid õpilased ligi 1200 suitsukoni ja mitu-mitu kotitäit prügi, mis koosnes enamasti pudelitest, kommipaberitest, pakenditest ja pudelikorkidest. Loodame, et iga meie kokkukorjatud suitsukoni või plastiktükk päästab mõne linnu või looma elu. 

Aitäh teile, 8. klassid ning õpetajad Kadri Jõgi ja Jüri Looring!

Elsbeth Heinaste

Tegevusjuht