Uudised

1. september 2022 01. september direktor Anne Kalmus


1. septembri 2022 seisuga hakkab Paikuse Koolis õppima 615 õpilast. Nii palju õpilasi ei ole kunagi varem meie koolis õppinud.

1. klassides alustab Paikuse Koolis oma kooliteed 68 särasilmset tüdrukut ja poissi, kes ootavad oma ellu midagi uut ja põnevat.

1.a klassijuhataja on õp Kristiina Volt, 1.b klassijuhataja on õp Lisabet Roos ja 1.c klasssijuhataja on õp Tiiu Timberg.

Ka 9. klasse on meil kolm. 9.a klassi viib lõpusirgele klassijuhataja õp Külli Jürisoo, 9.b klassijuhataja õp Sirje Suurevälja ja 9.c klassijuhataja õp Liina Kivisto.

Selleks, et meil kõigil oleks koolis hea ja turvaline olla, saame ise palju ära teha. Paikuse Kool on liitunud ka Koolirahu Kokkuleppega, mis õppeaasta avaaktusel allkirjastati. Õpetajate poolt kirjutas alla kooli õpetajate esindaja õp Maarja Tärk ning õpilaste poolt ÕE president Laura Kaisa Põder.

Soovime edu uutele klassijuhatajatele: 4.a - õp Gerli Lehemets, 4.b - õp Talvi Kaja, 4.c - õp Kristel Mikkor, 5.f - õp Tiina Post, 7.b -  õp Mait Lind, samuti uuele tantsuõpetajale -  Kadi Keskülla ning meie juures on tagasi ka sotsiaalpedagoog Maris Kalmu.

Uue õppeaasta aktustel kõlas uhkelt meie kooli laul, paljud õpilased kandsid uhiuut Paikuse Kooli vormiriietust ja kõikide silmis säras rõõm ja elevus. Aktustel üllatas publikut ka Paikuse Kooli õpetajate koor, kelle esitatud laul Hoia maad läks kõigile hinge.

Ilusat ja huvitavaid väljakutseid pakkuvat algavat kooliaastat!

direktor Anne Kalmus

1. septembri 2022 seisuga hakkab Paikuse Koolis õppima 615 õpilast. Nii palju õpilasi ei ole kunagi varem meie koolis õppinud.

1. klassides alustab Paikuse Koolis oma kooliteed 68 särasilmset tüdrukut ja poissi, kes ootavad oma ellu midagi uut ja põnevat.

1.a klassijuhataja on õp Kristiina Volt, 1.b klassijuhataja on õp Lisabet Roos ja 1.c klasssijuhataja on õp Tiiu Timberg.

Ka 9. klasse on meil kolm. 9.a klassi viib lõpusirgele klassijuhataja õp Külli Jürisoo, 9.b klassijuhataja õp Sirje Suurevälja ja 9.c klassijuhataja õp Liina Kivisto.

Selleks, et meil kõigil oleks koolis hea ja turvaline olla, saame ise palju ära teha. Paikuse Kool on liitunud ka Koolirahu Kokkuleppega, mis õppeaasta avaaktusel allkirjastati. Õpetajate poolt kirjutas alla kooli õpetajate esindaja õp Maarja Tärk ning õpilaste poolt ÕE president Laura Kaisa Põder.

Soovime edu uutele klassijuhatajatele: 4.a - õp Gerli Lehemets, 4.b - õp Talvi Kaja, 4.c - õp Kristel Mikkor, 5.f - õp Tiina Post, 7.b -  õp Mait Lind, samuti uuele tantsuõpetajale -  Kadi Keskülla ning meie juures on tagasi ka sotsiaalpedagoog Maris Kalmu.

Uue õppeaasta aktustel kõlas uhkelt meie kooli laul, paljud õpilased kandsid uhiuut Paikuse Kooli vormiriietust ja kõikide silmis säras rõõm ja elevus. Aktustel üllatas publikut ka Paikuse Kooli õpetajate koor, kelle esitatud laul Hoia maad läks kõigile hinge.

Ilusat ja huvitavaid väljakutseid pakkuvat algavat kooliaastat!

direktor Anne Kalmus