Uudised

Vägev võit 08. detsember õp Tarmo Tõnismann

Meie kooli võistkond saavutas Dumle rahvastepalli piirkonna võistlusel 1.-3. klasside arvestuses 1. koha!

Kuu aega tagasi Pärnu linna mõõduvõtul võitnud võistkonnal tuli seekord Orissaares mängida piirkonna parimate koolidega.

Meie võistkond jäi täna võitmatuks, alistades kõik kuus vastast. Kõige dramaatilisemad olid mängud Kuressaare Nooruse Kooli ja Haapsalu Linna algkooli vastu, kus pea lootusetust seisust võtsime võidud geimidega 2:1.

Võistkonnas mängisid Pert Ilisson, Kaspar Grube, Karl Tõnuri, Tomi Järvekülg, Robin-Mike Luht, Ewert Hõbesaar, Melissa Ild ja Sandra Saar.

Õpilasi juhendasid õp Kaisa Jaakson ja õp Tarmo Tõnismann.

Meie võistkond jäi täna võitmatuks, alistades kõik kuus vastast.