Õpihuvilaagrid 08. september juhiabi Laura Kosenkranius

Haridus- ja teadusministeeriumil tuli kevadel idee korraldada õpihuvi tekitamise laagreid, mis aitaksid pärast koroonapandeemiast tingitud koduõpet lastes taas õpimotivatsiooni tõsta.

Ministeerium toetas laagrite korraldamist 7,3 miljoni euroga.

Rakett69 laagreid toimub aasta jooksul rohkem kui 600 üle Eesti ja nendest saab osa ligikaudu 10 000 last.
Hea on tõdeda, et üks õpihuvilaager toimub ka Paikuse Koolis sügisvaheajal.

Laagri kestus on 3 päeva (25.10-27.10). Laagris saab osaleda kuni 16 vanema astme õpilast (7.-9. klass).

Kolme päeva jooksul toimuvad nii võistkondlikud võistlused kui ka individuaalsed duellid.

Ülesanded koostab Tartu AHHAA keskus, kes saadab koolidesse ka vajalikud katsematerjalid ja ka snäkid pausideks.

Korraldajate poolt saavad osalejad spetsiaalsed pusad ja ka tasuta lõunasöögi.

Laagrisse ei ole oodatud ainult nelja-viielised õpilased, vaid kõik, kellele meeldib praktiline tegevus ja nuputamine.

Laagris osalemiseks peab lapsevanem andma nõusoleku ja täitma vastava ankeedi. Osalemiseks saab registreeruda lingil https://rakett69.ahhaa.ee/

Täiendavat infot saab meilil aare.kylaots@pk.edu.ee

Ministeerium toetas laagrite korraldamist 7,3 miljoni euroga.

Hea on tõdeda, et üks õpihuvilaager toimub ka Paikuse Koolis sügisvaheajal.

Korraldajate poolt saavad osalejad spetsiaalsed pusad ja ka tasuta lõunasöögi.

Täiendavat infot saab meilil aare.kylaots@pk.edu.ee