Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Huvitegevus Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
2020/21 õa(134)
01september
Avaaktused

Kooliaasta avaaktused toimuvad 1. septembril:

1. ja 9. klasside aktus algab kell 11.00

2.- 8. klasside aktus algab kell 12.00

2.-8. klasside klassijuhatajatund algab kell 11.15 koduklassis

Sulge

09september
Õppenõukogu nr 1 kell 14.10 aulas

Päevakord: 1. 2020/21 õppeaasta  üldtööplaani kinnitamine

                    2. Arenguvestluste korra muutmine

                    3. ÕN esindajate kinnitamine kooli hoolekogusse

                    4. Jooksvad küsimused

Sulge

09september
Õppekäik (3.b)

8.30-10.00 3.b Pernova loodusmajas “Kübarseente uurimine”

Sulge


14september
Õppereis (9.b, 1/2 9.c)

Õppeprogramm Vene talus Audrus

Sulge


15september
Klasside pildistamine jätkub


15september
Lastevanemate üldkoosolek

16september
Õppekäik (3.a)

8.30-10.00 3.a Pernova loodusmajas “Kübarseente uurimine”

Sulge

17september
Politseiloeng (1. klassid)

9.10 noorsoopolitsei loeng 1. klassidele (liiklusaabitsad)

Sulge

18september
Õppereis (9.a, 1/2 9.c)

Õppeprogramm Vene talus Audrus

Sulge

21september
Loodusõpetuse tasemetöö (7. klassid)

10.15 - 1.-2. kl

12.15 - 3.-4. kl

Sulge

21september
Õppekäik (1.a)

8.30-10.00 - Pernova Lemmikloomaprogramm (1.a)

Sulge

21september
Rahvusarhiivi videotund aulas

23september
Loodusõpetuse tasemetöö (4. klassid)

23september
Sisekoolitus õpetajatele

Dokumendikaamera õpituba

Sulge

24september
Noorsoopolitsei loeng (1. kl)

Liiklusaabitsad

Sulge

24september
Ettelugemisvõistlus (4. klassid)

Algklasside maja saalis

Sulge

25september
Pärnumaa murdmaajooksuvõistlused

2. - 9. kl (valik)

Sulge

28september
Matemaatika tasemetöö (7. kl)

28september
Euroopa keeltepäeva viktoriin

Euroopa keeltepäev (viktoriin õpilastele veebis)

Sulge

29september
Matemaatika tasemetöö (7. kl)

29september
Kinoühiskülastus (4.-6. kl)

11.00 - 4.-6. klassid - kino ühiskülastus - “Salaaed”

Sulge

30september
Lugemisisu karneval (2.ab, 3.a, 5.a)

2.ab, 3.a, 5.a - LUGEMISISU KARNEVAL (aulas)

Sulge

30september
Loovtööde kaitsmine

Kell 12.15 loovtööde kaitsmine (2019/2020)

Sulge

01oktoober
Matemaatika tasemetöö (4. kl)

Matemaatika tasemetöö (arvutiklassis) 8.15 - 4.c klass, 10.00 - 4.b klass, 11.00 - 4.a klass

Sulge

01oktoober
Teatriühiskülastus (2.-3. kl)

2.ab ja 3. klassid Ugala teatris (“Tuhkatriinu”)

Sulge

7.a klass Tartus Ettevõtluskülas

Sulge

01oktoober
Õppekäik (1.a)

8.30-10.00 Pernova Lemmikloomaprogramm (1.a)

Sulge

7.c klass Tartus Ettevõtluskülas

Sulge


06oktoober
Teatriühiskülastus (4.c kl)

11.00 Ugala teatri etendus (4.c)

Sulge

06oktoober
Õppekäik (2.a)

8.30-10.00 Pernova Lemmikloomaprogramm (2.a)

Sulge

07oktoober
Õppekäik (2.b)

8.30-10.00 Pernova programm Metsloomad ja nende eluviis (2.b)

Sulge

07oktoober
Sisekoolitus õpetajatele

14.05 õpituba Opiq.ee arvutiklassis

Sulge

Ugalas muusikal "Once"

Sulge

11.00 8.-9. klasside õpilaste (valik) jalgpallivõistlus Mai staadionil

Sulge

12oktoober
Ettevõtlusnädal (12.-16.10)

12.-16. oktoober

Sulge

14oktoober
KIK'i programm (3.b)

"Taim - kasvukeskkond, kohastumised ja eluring"

Sulge

7.b klass Tartus Ettevõtluskülas

Sulge

15oktoober
Jalgrattakoolitus (4.-5. kl)

14.05-15.35 Jalgrattakoolitus 4.-5. klassidele (AIDE)

Sulge

16oktoober
Ettelugemispäev

8.15-8.25 Ettelugemispäeva tähistamine

Sulge

16oktoober
Klassiõhtu (5.a)

16.00-19.30 5.a klassi klassiõhtu

Sulge

20-21
oktoober
Õpetajate täiendkoolitusprogramm

Haapsalus

Sulge

26-27
oktoober
Jalgrattakoolitus (4.-5. kl)

14.05-15.35 - Jalgrattakoolitus 4.-5. klassidele (AIDE)

Sulge

11.00 Make it New koolitus (6.-7., 9. klasside valik)

Sulge

28oktoober
KIK'i programm (3.ae)

8.30-10.00 3.a/3.e KIK-i programm "Taim - kasvukeskkond, kohastumised ja eluring"

Sulge

28oktoober
Õpetajate töökoosolek

29oktoober
Jalgrattakoolituse eksam

14.00 Jalgrattakoolituse praktiline eksam 1. grupile (spordihoone parklas)

Sulge

30oktoober
Jalgrattakoolituse eksam

14.00 Jalgrattakoolituse praktiline eksam 2. grupile (spordihoone parklas)

Sulge

30oktoober
Klassiõhtu (6.b)

16.00-18.30 6.b klassi klassiõhtu

Sulge

03november
Hoolekogu koosolek

05november
Pärnu LK rahvastepallivõistlus (4.-5. kl)

12.00 - Pärnu linnakoolide 4.-5. klasside õpilaste rahvastepallivõistlus (Pärnu Spordihoone)

Sulge

06november
Klassiõhtu (4.a)

18.00 4.a klassiõhtu

Sulge

2.c kl teatrietendusel Ugalas

Sulge

Riigikogu külastus Tallinnas

Sulge

11november
Ettevõtlusmäng (8.b, 4.a)

1.-3. tund - 8.b ettevõtlusmäng; 1.-3. tund – 4.a ettevõtlusmäng

Sulge

12november
Ettevõtlusmäng (8.a, 4.b)

1.-3. tund – 8.a klassi ettevõtlusmäng; 2.-4. tund – 4.b ettevõtlusmäng

Sulge

13november
Pernova programm (4.b)

13.30 -15.00 Pernova programm "Päikesesüsteemi planeedid" (4.b)

Sulge

14november
Pärnu LK kunstikonkurss

10.00 -14.00 5.-9. klasside kunstikonkurss PÜG-s

Sulge

16november
Koidula Gümnaasiumi tutvustus (9. kl)

12.15-13.00 Koidula Gümnaasiumi direktori kohtumine 9.klassidega (aulas)

Sulge

17november
Õpetajate töökoosolek

14.05 töökoosolek (info klasside kaunistamise kohta)

Sulge

11.00 Make it New finaal (6.-7., 9. klasside valik)

Sulge

18november
Klassiõhtu (1.b)

16.00-18.00 1.b klassiõhtu

Sulge

20november
Pernova programm (4.c)

13.30 -15.00 Pernova programm "Päikesesüsteemi planeedid" (4.c)

Sulge

Teisipäev, 24. november - Kampaania "Helkur on oluline"

Sulge

24november
Õppenõukogu

Aulas

Sulge

25november
Õppekäik (9.c, 1/2 9.a)

Riigikogu külastus Tallinnas

Sulge

25november
Õppekäik (9.c ja 1/2 9.a)

Riigikogu külastus

Sulge

25november
Klassiõhtu (1.a)

13.00-15.00 1.a klassiõhtu

Sulge

Neljapäev, 26. november - "Helkuripuu" 

Sulge

Stiilipäev "UNISED"

Sulge

27november
Klassiõhtu (4,c)

17.00-19.00 4.c klassiõhtu

Sulge

1. tund - klassijuhataja tund

8.20 - Advendihommik algklasside maja saalis (klassivanemad ja -abid)

Sulge

02detsember
KIK-i programm (3.c)

8.30-10.00 KIK-i programm "Taim - kasvukeskkond, kohastumised ja eluring" (3.c)

Sulge

02detsember
Koolisisene keemiaolümpiaad

10.15-12.00 Keemia koolisisene olümpiaad

Sulge

02detsember
Õppekäik (5.a)

11.00 - 12.30 Pernova programm “Vee puhastamine” (5.a)

Sulge

03detsember
Õppekäik (5.b)

8.30 - 10.00 Pernova programm “Vee puhastamine” (5.b)

Sulge

03detsember
Klassiõhtu (5.a)

17.00-19.30 5.a klassiõhtu

Sulge

04detsember
Õppekäik (4.a)

8.30-10.00 Pernova programm "Päikesesüsteemi planeedid" (4.a)

Sulge

04detsember
Õppekäik (5.c)

8.30-10.00 Pernova programm “Vee puhastamine” (5.c)

Sulge

04detsember
Klassiõhtu (5.b)

16.00-18.00 5.b klassiõhtu

Sulge

08detsember
Mõtteralli (6.-7. kl)

12.10 Mõtteralli (Kahoot “Jõulukuul sündinud Paikuse Kool") 6.-7. klassi valik - 4 õpilast klassist aulas

Sulge

08detsember
Mõtteralli (4.-5. kl)

12.10 algklasside maja saalis

Sulge

09detsember
Mõtteralli (8.-9. kl)

09.10 Mõtteralli (Kuldvillak “Jõulukuul sündinud Paikuse Kool") 8.-9. klassi valik - 4 õpilast klassist aulas

Sulge

11detsember
Õppekäik (4.b)

8.30-10.00 Pernova programm "Päikesesüsteemi planeedid" (4.b)

Sulge

11detsember
Kooli sünnipäeva ja jõuluüllatus

Kell 10.00 kooli siseõuel

Sulge

21jaanuar
Õppekäik (6.a)

11.00-12.30 6.a Pernova õppeprogramm “Maavarad Eestis”

Sulge

26jaanuar
Emakeeleolümpiaad (7.-9. kl)

Emakeele olümpiaad „Võõrast omaks ehk laenamine keeles ja kultuuris“ (7.-9. klasside valik, veebis)

Sulge

27jaanuar
Matemaatikaolümpiaad (7.-9. kl)

Matemaatika olümpiaad (7.-9. klasside valik)

Sulge

30jaanuar
Bioloogiaolümpiaad

30.01.21 Bioloogiaolümpiaad kell 9.30-12.00 arvutiklassis

Sulge

05veebruar
Ühiskonnaõpetuse olümpiaad

8.30 - II kooliaste, 9.30 -  III kooliaste

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad (õpilaste valik, arvutiklassis) 

Sulge

6.02.2021 Füüsikaolümpiaad

Sulge

6.02.2021 Kunstiõpetuse olümpiaad

Sulge

Vastlapäeva Mõtteralli (Kahoot), aula/algklasside maja saal

Sulge

01märts
KIK'i programm (3.ae)

8.30-10.00 3.ae KIK-i programm "Inimene, tervis ja keskkond"

Sulge

02märts
KüberNööpnõel (4.a)

10.15 KüberNööpnõel 4.a (arvutiklassis)

Sulge

03märts
KIK'i programm (3.bf)

11.00-12.30 3.bf KIK-i programm "Inimene, tervis ja keskkond"

Sulge

04märts
KIK'i programm (3.c)

11.00-12.30 3.c KIK-i programm "Inimene, tervis ja keskkond"

Sulge

11.15 KüberNööpnõel 4.b (kodus, veebis)

Sulge

17märts
Loeng-koolitus "Georgi lugu" (9. kl, veebis)

13.00-14.00 riskivältimise koolitus “Georgi lugu” veebis (9. klasside õpilased, klassijuhatajad)

Sulge

19märts
VR ühiskonnaõpetuse olümpiaad (veebis)

Vabariiklik ühiskonnaõpetuse olümpiaad (veebis)

Sulge

01aprill
Konkurss "Paikuse koomikud"

Klassidevaheline anekdootide rääkimise võistlus

Sulge

05mai
Matemaatikaolümpiaad (4.-6. kl)

5. mai kell 10.15 toimub auditooriumis 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad

Sulge

10-13
mai
Erasmus+ projekt Power of Art

Projektikohtumine veebis (Itaalia)

Sulge

13mai
Inimeseõpetuse olümpiaad (veebis, 5.-8. kl)

13mai
Inglise keele olümpiaad (4. kl, veebis)

12.00-13.00 4. klasside inglise keele olümpiaad (valikõpilased, veebis)

Sulge


26mai
Loovtööde kaitsmine

28mai
9. kl eesti keele lõpueksam

02juuni
Malevõistlus Paikuse karikas

Malevõistlus Paikuse karikas (aulas, õpilaste valik). 

10.15 1.-4. kl

12.15 5.-9. kl

Sulge

03juuni
9. kl matemaatika lõpueksam

04-08
juuni
Erasmus+ projekt Power of Art

Erasmus+ projekti Power of Art virtuaalkohtumine (Ungaris)

Sulge

07juuni
Õppekäigud (1.a, 2.b, 3.b, 4.c, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 7.c)

1.a, 2.b, 3.b, 4.c, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 7.c klassid klassiekskursioonidel

 

Sulge

07juuni
Spordipäev (1.bc, 3.ac, 4.ab, 8.ab)

Spordipäev:

10.15-12.00 - 1.bc, 3.ac

12.15-14.00 - 4.ab, 8.ab

Sulge

08juuni
Õppereis (4.c, 5.c, 8.b)

4.c, 5.c, 8.b klassiekskursioon

Sulge

08juuni
Spordipäev (2.abc, 1.a, 3.b, 7.abc)

Spordipäev:

10.15-12.00 - 2.abc, 1.a, 3.b

12.15-14.00 - 7.abc

Sulge

09juuni
9. kl valikaine lõpueksam

09juuni
Õppereis (2.ac)

10.00-13.00 2.a, 2.c kl ekskursioonil

Sulge

09juuni
Spordipäev (4.c, 5.abc, 6.abc)

Spordipäev:

10.15-12.00 - 4.c, 5.abc

12.15-14.00 - 6.abc

Sulge

09juuni
Õppenõukogu

14.05 õppenõukogu

Sulge

10juuni
Õppereis (1.b, 3.a, 3.c, 4.a, 4.b)

1.b, 3.a, 3.c, 4.a, 4.b klassiekskursioon

Sulge

10juuni
Kooliaasta lõpuaktused (2., 5., 6., 7. klassid)

Kooliaasta lõpetamise aktused:

6. klassid 9.00

2. klassid 10.00

5. klassid 11.00

7. klassid 12.00

Sulge

10juuni
9. kl valikaine lõpueksami suuline osa (I grupp)

11juuni
Kooliaasta lõpuaktused (1., 3., 4., 8. klassid)

Kooliaasta lõpetamise aktused:

1.klassid 9.00

3. klassid 10.00

4. klassid 11.00

8. klassid 12.00

Sulge

11juuni
9. kl valikaine lõpueksami suuline osa (II grupp)


17juuni
9. kl lõpuaktused

9. klasside lõpuaktused:

9.b klass kell 12.00

9.a klass kell 14.00

9.c klass kell 16.00

Sulge

21juuni
Õpetajate õppekäik

23august
Infominutid

10.00 Infominutid TERE, KOOL!

Sulge

27august
Ettevõtluskoolitus

9.00-15.00 

 

Sulge

31august
Õppenõukogu

Kell 10.00 

Täiendava õppetöö tulemused, õppeaasta tulemused,  sisehindamise araunne, õppekava muutmine, jooksvad küsimused

Sulge
I trimester(76)
06-23
september
Klasside lastevanemate koosolekud

07september
Õppenõukogu

7. sept. kell 14.05 õppenõukogu aulas

Päevakord:

  1. Kooli üldtööplaani kinnitamine
  2. Arvamuse andmine kooli kodukorra muudatusele (nutivaba 1.-4. klass)
  3. Hoolekogu (ÕN esindajad)
Sulge


08september
Õppekäik Pernova Loodusmajja (9.ab)

PERNOVA programm "Selgrootute rühmade võrdlemine" (9.a klass kell 11.00-12.30, 9.b klass kell 13.30-15.00).

Sulge

08september
Loovtööde laat (8.abc)


14september
Õppekäik Vene tallu (9.ab)

14. september, teisipäev - õppekäik - Vene talu külastus

8.20-11.30 - 9.b 

11.30-14.30 - 9.a 

Sulge

15. september

8.15 4.b

10.15 4.c

16. september

8.15 3.a

10.15 4.a

12.15 3.bc

 

 

 

Sulge

15september
Kirjandushommik (3.abc, 4a)

9.10-11.00 - Kohtumine jutuvestja Piret Pääriga (3.abc, 4.a klass)  

Sulge

17september
Näitusekülastus (9.ab)

11.00-13.00 näitus Pärnu Muuseumis “Peegeldades päikest” (9.a klass)  

 

13.00-14.50 näitus Pärnu Muuseumis “Peegeldades päikest” (9.b klass) 

Sulge

20september
Õppereis (8.b)

11.20-14.30 - Lavassaare Raudteemuuseum

Sulge

20september
Kinokülastus (7.abc)

 

12.50-15.00 7.abc Apollo kinos (film “Vee peal”)

Sulge

21september
Õppekäik Pernova Loodusmajja (7.b)

7.b klass 8.30-10.00 PERNOVA programm "Mikroskoopia - turbasammal ja turvas"

Sulge

21september
Pärnu Koidula G tutvumispäev (9.ab valik)

8.00-14.00 Koidula Gümnaasiumiga tutvumispäev (9. klasside valik) 

Sulge

22september
Õppekäik Pernova Loodusmajja (7.c)

7.c klass 8.30-10.00 PERNOVA programm "Mikroskoopia - turbasammal ja turvas"

Sulge

23september
Heategevuslik teatejooks (5.-8. valik) 

Heategevuslik teatejooks (5.-8. valik) 

Sulge

24september
Spordipäev (4.-5. kl)

11.15-13.00 4.-5. klasside spordipäev

Sulge

27september
Ettelugemisvõistlus (4. kl)

9.10 4. klasside ettelugemise võistlus (algklasside maja saalis)

Sulge

27september
Psühhobussi töötuba (8.abc)

13.10-14.50 Psühhobussi Tõhusa õppimise töötuba (8. klassidele aulas)

Sulge

27september
Klassiõhtu (4.c)

15.00-18.00 4. c klassi klassiõhtu

Sulge

28september
Pärnu koolide jalgpallivõistlused (6.-9. kl valik)

10.30 Pärnu linnakoolide 6.-9. klasside jalgpallivõistlused (õpilaste valik)

Sulge

28september
Õpilasfirma Münt külalistund (7.-8. kl)

10.15 Õpilasfirma Münt külalistund 7.-8. klassidele (aulas)

Sulge

28september
Spordipäev (1.-3. kl)

10.30-12.00 Väike spordipäev (Poseidon, 1.-3. klass)

Sulge

5.abc klass Tallinnas Kumu külastusel

Sulge

29september
Spordipäev (6.-7. kl)

12.15-14.00 6.-7. klasside spordipäev (Sada viis aktiivset minutit)

Sulge

29september
Õppekäik Pernova Loodusmajja (3.b)

13.30-15.00 3.b klass Pernova Loodusmajas, programm “Kübarseente uurimine”

Sulge

29september
Lastevanemate üldkoosolek (Teamsis)

30september
Koolisisene vene keele olümpiaad (7.-9. kl valik)

30. september I ja II tund kabinetis 213

Sulge

30september
Kinokülastus (2.b)

12.00 2.b klass kinos “Boss beebi: Pereäri”

Sulge

30september
Spordipäev (8.-9. kl)

13.00-15.00 8.-9. klasside spordipäev (Sada viis aktiivset minutit)

Sulge

3.10 - 8.a klass teatris Endla etendusel "Supervisioon"

Sulge

04oktoober
Õppekäik Pernova Loodusmajja (5.a)

8.30-10.00 5.a kl - Pernova programm “Vee puhastamine”

Sulge

04oktoober
Külas Pärnu Sütevaka HG direktor (9.ab)

12.15 Sütevaka Humanitaargümnaasiumi direktoriga kohtumine 9. klassidele (aulas) 

Sulge

05oktoober
Pärnu noorte inspiratsioonipäev (7. kl valik)

Pärnu noorte inspiratsioonipäev (7. klassid/valik)

Sulge


06oktoober
Klassiõhtu (2.b)

07oktoober
Õppekäik Pernova Loodusmajja (5.bc)

8.30-10.00 5.b Pernova programm “Vee puhastamine”

13.30-15.00 5.c Pernova programm “Vee puhastamine”

Sulge

Tund politseiga (9.10 - 1.a klass, 10.15 - 1.b, 11,15 - 1,c)

Sulge

07oktoober
Koolisisene vene keele olümpiaad (7.-9. kl valik)

Koolisisene v/k olümpiaad neile valikõpilastele, kes eelmisel nädalal puudusid

Sulge

08oktoober
Loeng kaitseväest (7.-9. kl)

9.00-11.00 loeng Karjäär kaitseväes (7.-9. klassid, aulas, major Torim, Paldiski ajateenijad)

Sulge

08oktoober
Klassiõhtu (6.a)

16.00-19.00 6.a klassiõhtu

Sulge

11oktoober
Külas Pärnu Koidula G direktor (9.ab)

12.15 Koidula Gümnaasiumi direktoriga kohtumine 9. klassidele (aulas) 

Sulge

12oktoober
Õppekäik Pernova Loodusmajja (3.a)

8.30-10.00 3.a klass Pernovas, programm “Ilmakaared, kaart ja kompass”

Sulge

12oktoober
Lastekirjanduse karneval (2.a, 3.ab, 4.abc)

12.15-14.00 Lastekirjanduse karneval (2.a, 3.ab, 4.abc klassidele, aulas)

Sulge

13oktoober
Õpioskuste talgud (6. kl valik)

13oktoober
Õppereis (2.b)

9.00-14.00 2.b klassi Kabli keskuse külastus

Sulge

15oktoober
Mõtteralli (4.-9. kl)

Mõtteralli teemal "Mida tead Sina sotsiaalmeediast?"

12.15-13.00 - 4.-6. klass

13.10-13.55 - 7.-9. klass

(aulas, igast klassist 3 õpilast)

Sulge

17-23
oktoober
Erasmus+ projektikohtumine Prantsusmaal

Erasmus+ projekti “Next-Gen in Europe of 2020’“ kohtumine Prantsusmaal

Sulge


18oktoober
Külalistund noortele (8.ab)

11.15-12.00 8.a

12.15-13.00 8.b

külalistund “Noortele turvalistest suhetest”

Sulge

18oktoober
Helkurikontroll

Helkurikontroll (ÕE)

Sulge

19oktoober
Külalistund noortele (7.ac)

10.15-11.00 7.c

11.15-12.00 7.a

külalistund “Noortele turvalistest suhetest"

Sulge

19oktoober
Sportland 3x3 korvpall (5.-7. kl valik)

9.30 - Sportland 3x3 korvpallisarja Pärnumaa etapp (5.-7. klasside valik)

Sulge

19oktoober
Õppematk (2.c,4.d, 4.f)

10.15-12.00 - väikeklasside õppekäik (matk) “Ilm ja loodus sügisel” (2.c, 4.d, 4.f)

Sulge

21oktoober
Piirkondlik vene keele olümpiaad

21oktoober
Külalistund noortele (8.c, 7.b)

12.15-13.00 8.c

13.10-13.55 7.b

külalistund “Noortele turvalistest suhetest”

Sulge

22oktoober
Kohtumine Noortekoguga (7.-9. kl)

9.55-10.15 Noortekogu tegevuse tutvustamine (7.-9. klass, aulas)

Sulge

Rakett 69 laager (7.-9. klassid)

Sulge

09november
Õppekäik PERNOVASSE (8.a)

13.30-15.00 8.a Pernova programm “Selgrootute rühmade võrdlus” 

Sulge

10november
Õppekäik PERNOVASSE (2.a)

10. november õppeprogramm "Meie leib - odrakaraskist rukkileivani" kell 11.00-12.30, 2.a klass

Sulge

11november
Õppekäik PERNOVASSE (8.b)

11. november - õppeprogramm "Selgrootute rühmade võrdlus" kell 13.30-15.00, 8.b kl

Sulge

12november
Kohtumine kirjanikuga (4. klassid)

12.15 Kohtumine kirjanik Jaanus Vaiksooga (aulas, 4. klassid) 

Sulge

17november
Õppekäik PERNOVASSE (2.b)

17. november - õppeprogramm  "Meie leib - odrakaraskist rukkileivani" kell 11.00-12.30, 2. b klass

Sulge

17november
Ristsõnade lahendamise võistlus inglise keeles (5. kl)

12.15 -13.00 5. kl inglise k ristsõnade võistlus

Sulge

18november
Klassiõhtu (4.a)

15.00-17.00 4.a klassi klassiõhtu (algkl. saal) 

 

Sulge

19november
Õppekäik PERNOVASSE (4.df)

19. november - õppeprogramm "Päikesesüsteemi planeedid" kell 8.30-10.00, 4.d ja 4.f kl

Sulge

22november
Mõttespordi olümpiaad (õpilaste valik)

23november
Õppekäik Pernova Loodusmajja (5.c)

8.30-10.00 5.c Pernova Loodusmajas

 

Sulge

23november
Klassiõhtu (3.c)

24november
Rahvakalendri tähtpäevad (5.bc ühistund algkl. maja saalis)

9.10-10.00 5.bc ühistund “Rahvakalendri tähtpäevad” (aulas)

Sulge

24november
Õppekäik PERNOVASSE (1.a)

24. november - õppeprogramm "Meie leib - odrakaraskist rukkileivani" kell 11.00-12.30, 1.a klass

Sulge

24november
Vene laulu konkurss

Koolisisene lauluvõistlus: 6.-9. klasside õpilasgrupid esitavad venekeelseid laule, žürii valib parimad.

Sulge

24november
Kadrijooks

25november
Õppekäik PERNOVASSE (6.a)

25. november - õppeprogramm "Õppekäik - Pärnu rannaniidu matkarada" kell 8.30-10.00, 6.a klass

Sulge

26november
Piirkondlik loodusteaduste olümpiaad

10.00-14.00 loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor (koolis)

Sulge

26november
Noortekogu sügiskoolitus

12.00 Pärnu linna Noortekogu sügiskoolitus (ÕE-liikmete valik)

Sulge
II trimester

01detsember
Kohtumine kirjanikuga (8.b)

8.b klass - kohtumine kirjanik Anneli Viluga, "Minu Shanghai" autoriga

Sulge

01detsember
Õppekäik Pernova Loodusmajja (1.c)

11.00-12.30 1.c klassi KIKI-i programm "Meie leib - odrakaraskist rukkileivani"

Sulge

14.00 ÕE liidu infotund (ÕE liikmed, algkl. maja saalis)

Sulge

02detsember
Piirkondlik füüsikaviktoriin

14.00 Pärnumaa füüsikaviktoriin (aulas)

Sulge

16.30-19.00 6.a klassi klassiõhtu

Sulge

13detsember
Klassiõhtu metsas (8.b)

8.b klassiõhtu Valgeranna malevamaja territooriumil

Sulge